Blog psychologia, blog psychologiczny, kącik psychologiczny, psychoforum, psychosfera

You are not connected. Please login or register

poczuła poczucie związku

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 poczuła poczucie związku on Czw Sty 24, 2013 10:58 pm

Admin


Admin

Terapeuta: Jesteś po prostu tak bardzo boi się zranienia ponownie, poczucia znaczenia, zbyteczne. (Kiwa głową Kate.) Więc znieczulić się. Nie można poczuć jego ciepło wtedy. Nie możesz wziąć w jego zapewnienia. Potem zostanie zniechęcony i zaczyna wyrażać beznadziejność i że potwierdza swój strach. Możesz mu powiedzieć: "Jestem tak bardzo boi się pozwolić sobie nadziei, zaczyna odczuwać i trzeba jeszcze raz"?

Kate: (Sam), jestem po prostu tak przerażona. Chcę wierzyć, że jesteś ze mną, ale gdy robimy rzeczy, jak iść na imprezę, wszystko, stary ból pojawia się i po prostu znieczulić się. Następnie, gdy dotykaj mnie, to jak jesteś milion mil.

Terapeuta: Jak można pomóc Sam, Kate? Jak on może pomóc w strachu, Twój wątpliwości? ("Nie wiem," Kate pomruki.) Czy można na niego patrzeć? Czy widzisz, że mu zależy, że nie chce Ci się zranić lub boisz się?

Kate: (. Wygląda na Sama uważnie) Tak, rozumiem. Potrzebuję go, aby słuchać tej starej ból mam i mi pomóc z tym. Potrzebuję go, aby mi pomóc uzdrowić i zapewnić mnie, że jest w porządku, aby rozpocząć umieścić swoje zaufanie w nim ponownie. (Nagle uśmiecha się i porusza się bliżej i uśmiecha się do niej.)

Sam: No cóż, to jest to, co zrobimy. Nie jestem pewien, dość, jak to zrobić, ale tutaj jestem. (Ona pochyla się i zwija się w jego ramię.)

W tym momencie, Sam oferuje Kate poczuła poczucie związku, i widzę, że duet neuronowej naukowcy opisują kiedy mówią neuronów lustrzanych opalanych w mózgu tak, że czujemy się w naszym ciele ruchy i emocje drugiego. To poczucie czuł związku zdaje się tworzyć stan rezonansu, że fizycy mówić.
W tym stanie połączenia, dwie cząstki wibrują razem i przenieść się na wykwintną koordynacji, naturalny synchronizacji rytmów pasujące i odpowiedzi, których intencje i ruchy są przejrzyste i doskonale przewidywano.
W tym stanie połączenia, dwie cząstki wibrują razem i przenieść się na wykwintną koordynacji, naturalny synchronizacji rytmów pasujące i odpowiedzi, których intencje i ruchy są przejrzyste i doskonale przewidywano. Tego rodzaju zaangażowanie widać w radosnych chwilach między matką a dzieckiem, ojciec i dziecko. Jest to także część z tych momentów między dorosłych miłośników takich jak Sam i Kate. Być może jest to esencja miłości.

Tak, tak! Terapia pary uległ zmianie. To się zmienia w bogatej dyscypliny naukowej, który ma centralne miejsce na miłość i przywiązanie. Doszliśmy w przestrzeń kosmiczną, na Marsa i dalej. Ta nauka ludzkiego zmienia wszystko zasilania, co pozwala nam dotrzeć do przestrzeni wewnątrz i między nami ... na lepsze.

Zobacz profil autora http://bpsychologia.your-talk.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

Free forum | Roleplay forums | Manga - Comic strip | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Have a free blog with Sosblog