Blog psychologia, blog psychologiczny, kącik psychologiczny, psychoforum, psychosfera

You are not connected. Please login or register

Jeśli spojrzeć przez pryzmat przywiązania

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Jeśli spojrzeć przez pryzmat przywiązania on Czw Sty 24, 2013 10:57 pm

Admin

Admin
Jeśli spojrzeć przez pryzmat przywiązania negatywne spirale że smutne pary tworzą i są ofiarami są o separacji niepokoju, niedostatku i emocjonalny głód, który pochodzi z emocjonalnego odłączenia.
Kiedy nie możemy uzyskać postać załącznika do odpowiedzi na nas, krok do przewodowego kolejno protestu, pierwsze nadziei i zły, zdesperowany i przymusu.
Kiedy nie możemy uzyskać postać załącznika do odpowiedzi na nas, krok do przewodowego kolejno protestu, pierwsze nadziei i zły, zdesperowany i przymusu. Staramy skontaktować w dowolny sposób możemy. Mój klient mówi mi: "Ja go szturchać i Kapsa HIM-wszystko, by dostać odpowiedź od niego, wiem, że dla niego znaczenia." Jeśli nie możemy uzyskać odpowiedź, rozpacz i depresja są zastrzeżenia do nas. Ten sposób rozumienia zwykłe żądanie wycofania cykl w trudnej sytuacji relacji pozwala terapeuta pomóc partnerom zobaczyć grę zamiast piłki, i doszli wspólnie przeciwko wspólnemu wrogowi izolacji i negatywnego tańca który zużywa ich związek. Oznacza to również, że jeśli nie podstawowe kwestie przywiązania i primal paniki jest skierowana, inne metody, takie jak sekwencje wglądu lub nauki umiejętności, jest mało prawdopodobne, aby były skuteczne.

Zobacz profil autora http://bpsychologia.your-talk.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]