Psycholog WarszawaJeśli spojrzeć przez pryzmat przywiązania
Blog psychologia, blog psychologiczny, kącik psychologiczny, psychoforum, psychosfera

You are not connected. Please login or register

Jeśli spojrzeć przez pryzmat przywiązania

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Jeśli spojrzeć przez pryzmat przywiązania on Czw Sty 24, 2013 10:57 pm

Admin


Admin
Jeśli spojrzeć przez pryzmat przywiązania negatywne spirale że smutne pary tworzą i są ofiarami są o separacji niepokoju, niedostatku i emocjonalny głód, który pochodzi z emocjonalnego odłączenia.
Kiedy nie możemy uzyskać postać załącznika do odpowiedzi na nas, krok do przewodowego kolejno protestu, pierwsze nadziei i zły, zdesperowany i przymusu.
Kiedy nie możemy uzyskać postać załącznika do odpowiedzi na nas, krok do przewodowego kolejno protestu, pierwsze nadziei i zły, zdesperowany i przymusu. Staramy skontaktować w dowolny sposób możemy. Mój klient mówi mi: "Ja go szturchać i Kapsa HIM-wszystko, by dostać odpowiedź od niego, wiem, że dla niego znaczenia." Jeśli nie możemy uzyskać odpowiedź, rozpacz i depresja są zastrzeżenia do nas. Ten sposób rozumienia zwykłe żądanie wycofania cykl w trudnej sytuacji relacji pozwala terapeuta pomóc partnerom zobaczyć grę zamiast piłki, i doszli wspólnie przeciwko wspólnemu wrogowi izolacji i negatywnego tańca który zużywa ich związek. Oznacza to również, że jeśli nie podstawowe kwestie przywiązania i primal paniki jest skierowana, inne metody, takie jak sekwencje wglądu lub nauki umiejętności, jest mało prawdopodobne, aby były skuteczne.

Zobacz profil autora http://bpsychologia.your-talk.com

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

Free forum | © PunBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Free blog